Za mną kolejny miesiąc pracy w charakterze radnej i kolejna sesja Rady Gminy. Nie ukrywam, że był to miesiąc bardzo pracowity, miesiąc spotkań z Wami, rozmów, prac poszczególnych komisji RG i czas pewnej zmiany – zarówno w moim codziennym działaniu, jak i działaniu Rady. Zacznę od Was i działań dla Was. Jak wspominałam miesiąc temu,…